inf10  inf20

W środę o godzinie 7.50 cała społeczność szkolna, w sportowych strojach, wstawiła się do sali gimnazjalnej, aby uczestniczyć w zmaganiach sportowych. Wszystkich zebranych przywitała Siostra Dyrektor – Hanna Słodzinka CR. Aby turniej przebiegał bez problemów, we wspólnej modlitwie oddaliśmy się pod opiekę Aniołom Stróżom.

Uczniowie gimnazjum rozgrywali mecze  koszykówki i siatkówki, natomiast licealiści wybierali tylko jedną kategorię. Po zaciętych zmaganiach i hektolitrach wylanego potu wyłoniono zwycięzców. W piłce siatkowej zwyciężyła klasa III gimnazjum, druga była II LO, a trzecie miejsce zajęła II b gimnazjum.

Mistrzem kosza została klasa II a gimnazjum, drudzy byli uczniowie z III gimnazjum, a trzecie miejsce zajęła, podobnie jak w siatkówce, klasa II b gimnazjum.

Opr.: mgr Joanna Pawłowska