W kolejny upalny piątkowy poranek zebraliśmy się w kaplicy klasztornej, aby podziękować Zmartwychwstałemu za kończący się rok szkolny. Za wszystkie dobre i te troszkę gorsze chwile dziękowaliśmy na Mszy Świętej sprawowanej przez księdza Grzegorza Zahorę COr. Następnie Siostra Dyrektor wraz z wychowawczynią klas trzecich – p. Aliną Piwowarczyk wręczyła świadectwa ukończenia gimnazjum oraz świadectwa z wyróżnieniem, które otrzymali uczniowie gimnazjum i liceum.

Natomiast nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce wręczyła p. Krzyżaniak – przedstawicielka Zespołu Rodziców. Kolejnym punktem programu było wręczenie dyplomów dla działaczy „Motylego Wolontariatu”, a po nim nagród w konkursie recytatorski poezji ks. Jana Twardowskiego. Następnie p. Joanna Pawłowska wręczyła podziękowania uczennicom klasy III gimnazjum – Marii Króliczak i Aleksandrze Serbie za całoroczną pomoc w bibliotece szkolnej. Nagrody książkowe otrzymały również: Milena Langner z klasy II b gimnazjum i Aleksandra Porządna z klasy I liceum za aktywne czytelnictwo.

Ostatnim punktem tego dnia było pożegnanie absolwentów gimnazjum. Najpierw Liliana Saadi w imieniu Samorządu Uczniowskiego podziękowała koleżankom i kolegom za trzy lata spędzone w murach naszej szkoły, a Marta Kaczmarek – zwyciężczyni konkursu recytatorskiego poezji ks. Jana Twardowskiego, pożegnała absolwentów wierszem „Aniele Boży”. Następnie swoich wychowanków pożegnała p. Alina Piwowarczyk. Pani profesor przygotowała album wspomnień oraz z humorem scharakteryzowała każdego ucznia. Na zakończenie Joanna Mieloch podziękowała Siostrze Dyrektor, wszystkim nauczycielom i siostrom za wspólne trzy lata szkoły.

Fot.: K. Koc
Opr.: mgr Joanna Pawłowska

{sfx url='https://plus.google.com/b/111829012202749903572/photos/111829012202749903572/albums/6301544812315621377'}