Rodzinny Rajd Rowerowy, 12.05.2018

Rodzinny Rajd Rowerowy, 12.05.2018

Szkolne kolędowanie, 12.01.2018

W imieniu Siostry Dyrektor serdecznie zapraszamy na szkolne spotkanie
w klimacie bożonarodzeniowym, które odbędzie się w dniu 12 stycznia 2018 r. (piątek),o godz. 17.00 w naszej  szkolnej kaplicy.

W programie:

  •  przedstawienie teatru CARPE DIEM p.t. Cud narodzenia. Jasełka współczesne,

  •  kolędowanie z ZESPOŁEM 33

  • poczęstunek z kawą i herbatą.

Wydarzenie zostało zorganizowane z inicjatywy Zespołu Rodziców.

Rajd Rodzinny do Puszczykowa, 27.05.2017

W sobotę, 27 maja 2017 r. Zespół Rodziców, jak co roku zorganizował spotkanie rodzinne w Leśnym Ośrodku Szkoleniowym w Puszczykowie. Można było tam dotrzeć na rowerze, pieszo, lub samochodem. Ks. Grzegorz Zahora odprawił mszę św. w naszej intencji a potem rozpalono ognisko i mogliśmy smażyć kiełbaski oraz poczęstować się słodyczami. Pan Tomasz Śnieguła zaangażował rodziców i uczniów do gry w piłkę siatkową a maluchy cieszyły się zieloną trawą, śpiewem ptaków i sobą, po prostu. Czas niezapomniany - rozmowy, refleksja, odpoczynek od codzienności... Dziękujemy Zespołowi Rodziców za zorganizowanie tego wydarzenia.

Fot. A. Salamon
Opr. s. IM
 

Czytaj więcej: Rajd Rodzinny do Puszczykowa, 27.05.2017

Rodzinny rajd pieszo - rowerowy..., .21.05.2016

21 maja 2016 r. po raz siódmy Zespół Rodziców zorganizował dla nas wszystkich pieszo - rodzinny rajd do Puszczykowa. Wymarzona pogoda, serdeczna - rodzinna atmosfera... jednym zdaniem: bardzo dobry czas! Uczestniczyło około 60 osób. Był czas na wspólną modlitwę - podczas Eucharystii sprawowanej przez ks. Grzegorza Zahorę w naszych intencjach - na biesiadę i rozrywkę. Każdy znalazł coś dla siebie - jedni w piaskownicy, inni na boisku lub na zielonej trawie - jeszcze inni  w "strefie buffetowej". Wszystkie te chwile starali się uwiecznić nasi szkolni fotoreporterzy - p. Artur Salamon i Mikołaj Konieczny. Czy im się udało?

Czytaj więcej: Rodzinny rajd pieszo - rowerowy..., .21.05.2016

Drzwi Otwarte Szkoły, 14.03.2015

W sobotę 14 marca 2015 r. drzwi naszej szkoły zostały otwarte dla zwiedzających. Wszystkich przybyłych przywitała Siostra Dyrektor, która pokrótce przedstawiła naszą szkołę, a chór szkolny wykonał kilka utworów. Na scenie zaprezentował się też zespół wokalny Bel Suono. Teatr szkolny Carpe Diem zaprosił także wszystkich do galerii strychowej na dwie odsłony inscenizacji Juliusz Cezar, czyli jacy jesteśmy…”. Marysia, Jagoda, Filip i Dominik z klasy 2 gimnazjum, pod kierunkiem nauczycielek matematyki  - mgr Małgorzaty Krych i mgr Justyny Nowak, przygotowali turniej Jeden z dziesięciu…, który rozgrywał się w Sali nr 6. Dziewczęta z klasy drugiej gimnazjum przedstawiły zasady gry bibliotecznej Śladami Borejków,

Czytaj więcej: Drzwi Otwarte Szkoły, 14.03.2015

Rodzinny rajd rowerowy, 31.05.2014

31 maja 2014 r. spotkaliśmy się rodzinnie w Ośrodku Leśno-Szkoleniowym w Puszczykowie. Uczestnicy rowerowej wyprawy dotarli jako pierwsi  w grupie około 30. osobowej. Za nimi przybili uczestnicy pieszego rajdu - grupa licząca także około 30. osób. Wspólny czas rozpoczęliśmy Eucharystą w intencji naszych rodzin. Po posiłku, który po części każdy przygotowywał sam smażąc kiełbaskę w ognisku, mieliśmy czas wspólnych gier, zabaw i rozmów. Czas minął szybko a chwila powrotu do domu nie była upragniona. Tym bardziej będziemy chcieli wrócić tutaj w przyszłym roku! Dziękujemy Zespołowi Rodziców za trud organizacji tego wydarzenia i smaczny bigos! Niech nagrodą będą nasze uśmiechnięte twarze i serca pełne wdzięczności!

opr.: s. IM
fot.: dr A. Salamon, M. Konieczny
 

Czytaj więcej: Rodzinny rajd rowerowy, 31.05.2014


 

Wyniki egzaminów

Newsletter - Zapisz się!
SZKOLNY QUIZ

Copyright © Filip Niedziela

 


 


 


 


 

Nasi partnerzy

 

 

© Strony internetowe w Joomla - Poznań :: SOLmedia.pl 2013