W sobotę, 6. grudnia 2014 r. odbył się III Finał Akademii Kultury i Sztuki. Mikołajkowe wydarzenie opowiadają zdjęcia, których autorami są Piotr Michalski i Wiktoria Wilińska - nasi kajecikowi redaktorzy. Podczas Finału dziennikarze zbierali materiał do specjalnego wydania szkolnej gazetki - zdjęcia, wywiady, relacje, komentarze i opinie. Redakcja wciąż doskonali swój warsztat, z dnia na dzień starają się o profesjonalizm w swej pracy. Jesteśmy przekonani, że i tym razem nas zaskoczą swoją kreatywnością i prezentacją umiejętności zdobytych w tegorocznej edycji Akademii Kultury i Sztuki.

opr.: s. IM
fot. z prawej: M. Olek

{sfx url='https://plus.google.com/u/1/b/111829012202749903572/photos/111829012202749903572/albums/6090490596307144257'}

PROGRAM 3. FINAŁU PROJEKTU EDUKACYJNEGO
AKADEMIA KULTURY I SZTUKI
- 6 GRUDNIA 2014 -


8.00 Rejestracja uczestników
8.30 Powitanie uczestników
         Podsumowanie i rozdanie nagród w KONKURSIE KOMIKSOWYM,
8.45 Only Hope Recital Julii Bober – absolwentki Liceum Ogólnokształcącego im. Matki Jadwigi Borzęckiej

Zajęcia i warsztaty dłuższe niż 45 min:

9:30 – 11:15  I play the devil: should a tyrant be a skillful actor? (na podstawie Ryszarda III) – z projekcją dramatu w języku angielskim – mgr Dorota Piwowarczyk

11:30 – 13:15 I am not what I am: Iago's game of deception. (na podstawie Otella) – z projekcją dramatu w języku angielskim– mgr Dorota Piwowarczyk

9:30 – 11:15 Warsztaty z filcowania na mokro – dh. Agnieszka Krauze

9:30 – 11:15 Warsztaty Mozaiki  - mgr Sylwia Nowak

11:30 – 12:45 Fałszerze dzieł sztuki - Warsztaty w Muzeum Narodowym – mgr Marianna Szajkowska

11:30     Emisja filmu Karolina, reż.: Dariusz Regucki (2014) - Kino Apollo

9:30 - 11:15 Fabularna gra wielkoformatowa - mgr Magdalena Kaczmarczyk, mgr Agnieszka Przybyszewska

 

9.30 - 10.15    I BLOK zajęć

A1. Warsztaty stylizacji dla dziewcząt – mgr Eugenia Olkiewicz

A2. Kurs Tańca – dr Artur Salamon

A3. Warsztaty teatralne – mgr Monika Brommer  (aktorka teatru DROGA)

A4. Warsztaty emisji głosu  -  mgr Tomasz Cofta (aktor teatru DROGA)

A6. Warsztaty żywego słowa - Czy możesz zostać  komentatorem sportowym? – dr Krzysztof Koc

A7. Komiksowe  zabawy (warsztaty) – mgr Magdalena Grzybek

A8. Wernisaż fotoreportaży – mgr Justyna Góra, Komiksowa Wystawa Pokonkursowa - mgr Agnieszka Kuźma,
mgr Joanna Pawłowska

A10. Warsztaty dziennikarskie – mgr Monika Koc

10.15 - 10.30 przerwa

 

10.30 - 11.15  II BLOK zajęć

A1. Warsztaty stylizacji dla chłopców – mgr Aleksandra Olkiewicz-Woźna

A2. Reportaż: Wędruj z nami przez życie…druhny 15 PDW

A3. Warsztaty teatralne – mgr Monika Brommer  (aktorka teatru DROGA)

A4. Warsztaty emisji głosu – mgr Tomasz Cofta (aktor teatru DROGA)

A5. Warsztaty ceramiki - mgr Justyna Góra

A7. Komiksowe  zabawy (warsztaty) – mgr Magdalena Grzybek

A10. Warsztaty dziennikarskie – mgr Monika Koc

11.15 - 11.30 przerwa

 

11.30 - 12.15  III BLOK zajęć

A1. Warsztaty stylizacji dla chłopców – mgr Aleksandra Olkiewicz-Woźna

A2. Kurs Tańca – dr Artur Salamon

A4. Warsztaty emisji głosu  – mgr Tomasz Cofta (aktor teatru DROGA)

A5. Warsztaty ceramiki  - mgr Justyna Góra

A6. Warsztaty żywego słowa - Czy możesz zostać  komentatorem sportowym? – dr Krzysztof Koc

A7. Komiksowe  zabawy (warsztaty) – mgr Magdalena Grzybek

A9. Konkurs Sztuka krajów niemieckojęzycznych  - dr Kamila Torzewska-Nowak

12.15 - 12.30 przerwa

 

12.30 - 13.15 IV BLOK zajęć

A1. Warsztaty stylizacji dla dziewcząt – mgr Aleksandra Olkiewicz-Woźna

A2. Kurs Tańca – dr Artur Salamon

A4. Warsztaty emisji głosu  – mgr Tomasz Cofta (aktor teatru DROGA)

A5. Warsztaty ceramiki  - mgr Justyna Góra

A6. Warsztaty żywego słowa - Czy możesz zostać  komentatorem sportowym?dr Krzysztof Koc

A7. Komiksowe  zabawy (warsztaty) – mgr Magdalena Grzybek

A9. Konkurs Sztuka krajów niemieckojęzycznych  - dr Kamila Torzewska-Nowak

A10. Warsztaty dziennikarskie – mgr Monika Koc

13.15 - 13.30 przerwa

13.30 - 14.15 Zakończenie
- Występ chóru kameralnego;
-  Podsumowanie i rozdanie nagród laureatom  FABULARYZOWANEJ GRY WIELKOFORMATOWEJ.

Projekt jest współfinansowany przez


 

2018braz

Wyniki egzaminów

Newsletter - Zapisz się!




SZKOLNY QUIZ

Copyright © Filip Niedziela

 

Synergia logo 3


 

Kajecik Nr41 mokladka
 


 

Nasi partnerzy

 

 

© Strony internetowe w Joomla - Poznań :: SOLmedia.pl 2013