12 stycznia 2016 r. reprezentacja uczniów - wśród nich szczególnie ci, którzy są uzdolnieni muzycznie - gościła w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego à Paulo. Wraz z mgr Karoliną Szantyka-Pawlak, nauczycielką języka angielskiego i prezesem Zespołu Rodziców - p, Markiem Wilińskim, uczniowie przekazali wychowawcom i podopiecznym noworoczne życzenia oraz dar ofiarowany im w czasie szkolnego Jarmarku Bożonarodzeniowego.

Zobacz niżej, jak wydarzenie to opisali Ivo i Bianka ...

Do samego ośrodka jechałem z pewnym niepokojem w sercu, nie wiedziałem jak się zachować, jaka będzie publiczność, w jakim wieku, ogólnie niewiele wiedziałem. Przyjechaliśmy, wypakowaliśmy się i poszliśmy zagrać. Publiczność, była niewielka (spodziewałem się wielkiego tłumu), ale może tak było lepiej, milej. Bardzo miło nam się grało i śpiewało. Publiczność pomagała nam swoim śpiewem, dzięki czemu czuliśmy się raźniej. Na koniec dostaliśmy jeszcze po upominku od siostry przełożonej w ośrodku. To był bardzo miły gest.
Ivo Sadowski

Wizyta w domu dziecka daje człowiekowi do myślenia. Według moich spostrzeżeń panuje tam ciepła i miła atmosfera, choć pewnie z dobrami materialnymi nie jest tam dobrze. Cieszę się że mogłam tam wystąpić oraz cieszę się że mogliśmy im pomóc.
Bianka Kaczmarek
 

Opr.: s. IM
Fot.: M. Wiliński

2019 brazowe liceum perspektywy


 

Wyniki egzaminów

Newsletter - Zapisz się!
SZKOLNY QUIZ

Copyright © Filip Niedziela

 

Synergia logo 3

Kajecik Nr41 mokladka
 


 

Nasi partnerzy

 

 

© Strony internetowe w Joomla - Poznań :: SOLmedia.pl 2013