Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi to pierwsza część długiej serii książek, która opowiada o przygodach trzech przyjaciół: Felixa, Neta i Niki. Ich fascynujące i wciągające przeżycia sprawiają, że ta książka – według mnie – jest najlepszą książką na świecie.
Książka ta została napisana przez Rafała Kosika, jest to też lektura szkolna. Bardzo szybko się ją czyta ze względu na sposób, w który autor ją zapisał: nie używał jakichś niezrozumiałych słów, jak na przykład Mickiewicz lub Słowacki.
Cała ta opowieść bardzo pobudza wyobraźnię, ponieważ dużo jest w niej zagadek, które nie sposób rozwikłać. W tym dziele Rafał Kosik zmieszał w wyjątkowy sposób realia świata codziennego z elementami science fiction, tak że lektura czasami jest przerażająca, a czasami bardzo, ale to bardzo zabawna i żartobliwa (kiedy ją czytałem, to dosłownie płakałem ze śmiechu).
Z doświadczenia czytelnika, który przeczytał już setki różnych książek, mogę stwierdzić, że Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi jest zdecydowanie najlepszą z nich.

Karol, kl. VII

 

Synergia logo 3

kalend2122

kalendarium21 22

pomoc pan1

banerzdalnaUE pion

PROMOCJA 2
 


 

1 2021
 

Nasi partnerzy

 

 

© Strony internetowe w Joomla - Poznań :: SOLmedia.pl 2013