Jestem w trakcie czytania serii książek Zwiadowcy – skończyłem właśnie czytać dziesiąty tom zatytułowany Cesarz Nihon-Ja. Ich autorem jest australijski pisarz John Flanagan. Główny bohater całej serii to Will Treacy.
Pierwszy tom serii Zwiadowcy opisuje życie Willa. Na początku autor przedstawia sierociniec, w którym główny bohater się wychowuje. Przed chłopakiem bardzo ważna decyzja w życiu, ponieważ musi wybrać swoją dalszą ścieżkę, to, kim chce zostać w przyszłości. Wybór wcale nie jest prosty, a to, kim zostanie, jest dla niego ogromną niespodzianką. Gdy Will dokona wyboru, stanie przed nim dużo wyzwań i ciężkiej pracy. Autor książki opisuje barwne, niebezpieczne, ale zarazem fascynujące przygody głównego bohatera. Chłopak będzie musiał stawić czoła wielu wyzwaniom, w których pomagał mu będzie i wspierał jego druh i mentor Halt, którego na pewno – mimo specyficznych cech – wszyscy polubicie.
Wszystkie dotychczas przeczytane przeze mnie tomy są bardzo ciekawe. Uważam, że zainteresują każdego czytelnika i porwą go w świat fantazji. Według mnie jest to jedna z najlepszych serii, które czytałem, a tom dziesiąty jest jej najciekawszą księgą. Nie będę więcej zdradzał, będziecie musieli sami się przekonać.
 

Stanisław, kl. VII

 

Synergia logo 3

kalend2122

kalendarium21 22

pomoc pan1

banerzdalnaUE pion

PROMOCJA 2
 


 

1 2021
 

Nasi partnerzy

 

 

© Strony internetowe w Joomla - Poznań :: SOLmedia.pl 2013