roraty2019W czasie Adwentu 2019 trzy lub cztery razy na tydzień odprawiana była msza święta roratnia w naszej szkolnej kaplicy. Każdego dnia celebrans – ks. Grzegorz Zahora Cor, ofiarował Eucharystię w intencji którejś z klas i jej wychowawcy. Nasza szkolna kaplica jest wyjątkowa ze względu na witraże w prezbiterium. W czasie rorat niesamowite światło wpadało do kaplicy. Wtedy na suficie odbijał się witraż i kaplica wyglądała jak jeden wielki lampion z ludźmi w środku. Po Mszy św. spotykaliśmy się na śniadaniu w szkolnej stołówce – każdy tam mógł znaleźć to, co lubi – szczególnie radość  spotkania przy wspólnym stole.

2019 brazowe liceum perspektywy


 


 

Wyniki egzaminów

Newsletter - Zapisz się!
SZKOLNY QUIZ

Copyright © Filip Niedziela

 

Synergia logo 3

Kajecik Nr41 mokladka
 


 

Nasi partnerzy

 

 

© Strony internetowe w Joomla - Poznań :: SOLmedia.pl 2013