Drodzy Rodzice!

Dzisiaj otrzymałam  informację, że jedna z naszych najstarszych Sióstr, przebywająca od wczorajszego wieczora w szpitalu, otrzymała pozytywny wynik testu na koronawirusa. W porozumieniu z Organem Prowadzącym i po konsultacji z  Wojewódzką  Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Poznaniu, uzyskaliśmy zgodę na przejście całej społeczności szkolnej na nauczanie zdalne od dnia 07.10.2020 do dnia 15.10.2020.

Drodzy Rodzice!

Siostra z pozytywnym wynikiem nie miała jakiegokolwiek kontaktu ze szkołą, ale z uwagi na wspólne zamieszkanie, sanepid wyraził zgodę na nauczanie zdalne. Bardzo proszę, żeby obserwowali Państwo swoje dzieci i w przypadku pojawienia się jakichkolwiek niepokojących objawów, kontaktowali się z właściwymi organami.

Nauczyciele będą kontaktowali się z Państwa dziećmi za pomocą wypracowanych podczas nauczania zdalnego narzędzi Offce365, zoom, teams, dziennika Llibrus. Od jutra zajęcia zgodnie z planem lekcji. O wszelkich zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco. Bardzo proszę  sprawdzać komunikatory w dzienniku Librus i informacje na stronie internetowej szkoły.

Drodzy Rodzice!

Bardzo przepraszam za zaistniałą sytuację. Wraz z pracownikami szkoły staramy się robić wszystko, żeby zapewnić całej społeczności szkolnej bezpieczeństwo na tyle, na ile to w obecnej sytuacji epidemiologicznej jest możliwe. Niestety, nie wszystko jest od nas zależne. Ufam, że Pan Bóg czuwa i przeprowadzi nas bezpiecznie przez każdą burzę.

Z wyrazami szacunku

S. Ewa Knopik.

lieum braz


 


 

Wyniki egzaminów

Newsletter - Zapisz się!
SZKOLNY QUIZ

Copyright © Filip Niedziela

 

Synergia logo 3

PROMOCJA 2
 

pomoc pan1

banerzdalnaUE pion

1 2021
 


 

Nasi partnerzy

 

 

© Strony internetowe w Joomla - Poznań :: SOLmedia.pl 2013