Szanowni Państwo!

15 października kończy się w naszej szkole okres edukacji zdalnej. Zgodnie z wytycznymi Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej - od 16 października szkoła wznawia zajęcia w trybie stacjonarnym. 
W związku z tym, że w Dniu Edukacji Narodowej - lekcje odbywały się zgodnie z planem, piątek 16 października 2020 jest dniem dodatkowo wolnym od zajęć lekcyjnych - na podstawie Rozporządzenia MEN o organizacji roku szkolnego.


Po powrocie do szkoły ustalę wspólnie z nauczycielami nowy termin uroczystego przyjęcia nowych uczniów w poczet społeczności szkolnej. Nie będzie to wtedy dzień wolny, ale przed i po zakończeniu uroczystości będą się odbywały lekcje zgodnie z planem.

Drodzy Rodzice!
Bardzo dziękuję za Państwa współpracę z nauczycielami w zapewnieniu sprawnego przebiegu zdalnej nauki.

Wszyscy z niepokojem obserwujemy pogarszającą się sytuację epidemiczną w naszym kraju. Niektórzy z Państwa pytali poprzez komunikator Librus, czy w związku z tym byłaby możliwość prowadzenia w dalszym ciągu edukacji zdalnej. Jako dyrektor takiej decyzji podjąć nie mogę. Te kompetencje należą do sanepidu. Zgodę można uzyskać jedynie w przypadkach stwierdzenia zagrożenia w związku z zakażeniem.

Bardzo proszę o informowanie jak najszybciej, jeśli pojawi się jakiekolwiek zagrożenie i zatrzymywaniu w domu na obserwacji uczniów wykazujących objawy przeziębienia. Proszę też gorąco, żeby przypominali Państwo swoim dzieciom o zachowaniu szczególnej ostrożności podczas dojazdów do szkoły komunikacją miejską. Byłabym też wdzięczna, gdyby dopilnowali Państwo, by Państwa dzieci ograniczyły do minimum kontakty i spotkania towarzyskie poza szkołą.

Zapewniam o modlitwie i  bardzo dziękuję za tyle wyrazów  wparcia i modlitwy, które od wielu z Państwa w ostatnich dniach otrzymywałam.

Z wyrazami szacunku
S. Ewa Knopik

lieum braz


 


 

Wyniki egzaminów

Newsletter - Zapisz się!
SZKOLNY QUIZ

Copyright © Filip Niedziela

 

Synergia logo 3

PROMOCJA 2
 

pomoc pan1

banerzdalnaUE pion

1 2021
 


 

Nasi partnerzy

 

 

© Strony internetowe w Joomla - Poznań :: SOLmedia.pl 2013