„Człowiek jest wspaniałą istotą nie z powodu dóbr, które posiada, ale jego czynów. Nie ważne jest to co się ma, ale czym się dzieli z innymi."
- św. Jan Paweł II -

W dniu 17.12.1016 grupa 12 wolontariuszy i sympatyków Motylego Wolontariatu udała się na Plac Wolności i Stary Rynek w celu wzięcia udziału w przedsięwzięciu pt: „Świąteczne głosy dla Hospicjum Palium”. Koncert odbył się w ramach Dnia Hospicjum Palium na „Poznańskim Betlejem”. Podczas koncertu uczniowie zbierali datki na rzecz rozbudowy Hospicjum Palium.

Za każdy datek osoby wspomagające Hospicjum otrzymywały od wolontariuszy symbolicznego piernika. W tym miejscu warto podkreślić, że nasi uczniowie wraz z całymi rodzinami zaangażowali się w pieczenie pierników na rzecz Hospicjum, za co im serdecznie dziękuję.Bardzo dziękuję również wszystkim  osobom zaangażowanym zarówno w to przedsięwzięcie, jak i w cotygodniowe warsztaty Motylego Wolontariatu. Bez Was nie można by było tak pięknie pomagać Pacjentom Hospicjum.

Oto, co napisała p. Barbara Grochal o tym wydarzeniu:

'Moi Drodzy, dziękując za wszelaką pomoc i wsparcie pragnę poinformować, że 17-stego grudnia w ramach "Betlejem poznańskiego" zebraliśmy 17 704,40 zł.  To bardzo duża kwota. Jeszcze tak dużej nie zebraliśmy w jeden dzień. W imieniu obecnych i przyszłych pacjentów Hospicjum Palium, ich rodzin i swoim własnym bardzo , bardzo dziękuję za zaangażowanie.  A w ten między świąteczny czas życzę, aby w Nowym Roku każde Wasze działanie przynosiło takie efekty.

Pozdrawiam
Basia Grochal'

Opracowała:
Dr Kamila Torzewska-Nowak
Koordynator szkolnego koła Motylego Wolontariatu

źródło fot.: http://hospicjum-palium.pl

 

Synergia logo 3

kalend2122

kalendarium21 22

pomoc pan1

banerzdalnaUE pion

PROMOCJA 2
 


 

1 2021
 

Nasi partnerzy

 

 

© Strony internetowe w Joomla - Poznań :: SOLmedia.pl 2013