W naszej szkole i w domach uczniów przez ostatnie dni i tygodnie przygotowywane były kolorowe pierniki na „Dzień z Hospicjum Palium”, który odbył się w niedzielę, 17 grudnia 2017 r., na Placu Wolności. Nasi Wolontariusze mieli swój dyżur od 15.00 do 16.00. Dzień skończył się sukcesem - rozdaliśmy wszystkie piernikowe paczki i do punktu rejestracji zbiórki dostarczyliśmy dość cieżką puszkę :). Dziękujemy naszym opiekunkom Motylego Wolontariatu w naszej szkole: p. Monice Zarębskiej i s. Aleksandrze Ptaszkiewicz za towarzyszenie nam i zarażanie wrażliwością na potrzeby osób terminalnie chorych, znajdujących się pod opieką Hospicjum Palium w Poznaniu.
Więcej zdjęć...

2019 brazowe liceum perspektywy


 

Wyniki egzaminów

Newsletter - Zapisz się!
SZKOLNY QUIZ

Copyright © Filip Niedziela

 

Synergia logo 3


 

Kajecik Nr41 mokladka
 


 

Nasi partnerzy

 

 

© Strony internetowe w Joomla - Poznań :: SOLmedia.pl 2013