Na początku marca 2013 r., pod opieką p. mgr Anny Bandyk, rozpoczęło swoją działalność w naszej szkole KOŁO MOTYLEGO WOLONTARIATU. Młodzieżowym Liderem Wolontariatu została Aleksandra Konieczna z klasy III gimnazjum. Uczniowie zaangażowali się z entuzjazmem w przygotowanie obchodów Pierwszego Dnia Motyla, wykonali setki kolorowych motyli, by 21 marca b.r. nimi dekorować koleżanki i kolegów a także ludzi na ulicach naszego miasta. Mieli za zadanie zachęcać wszystkich do udziału w akcji Podaj Rękę Marysi! Akcja ta trwała do czerwca 2013 r.

Dziękujemy, że PODAŁEŚ RĘKĘ MARYSI!

Inne akcje, w które się angażujemy
znajdziesz w zakładce Motyli Wolontariat
...

 Spotkania Motylego Wolontariatu odbywają się co drugi piątek
od godz. 14.05, w sali nr 6.

PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS! CZEKAMY NA CIEBIE!

 

2019 brazowe liceum perspektywy


 

Wyniki egzaminów

Newsletter - Zapisz się!
SZKOLNY QUIZ

Copyright © Filip Niedziela

 

Synergia logo 3

Kajecik Nr41 mokladka
 


 

Nasi partnerzy

 

 

© Strony internetowe w Joomla - Poznań :: SOLmedia.pl 2013