Laureatka konkursu języka polskiego - Aleksandra Konieczna - wraz z Siostrą Dyrektor Hanną Słodzinka i nauczycielką języka polskiego  mgr Moniką  Koc, uczestniczyła w uroczystości wręczenia zaświadczeń i nagród, która odbyła się w Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II st. im. M. Karłowicza w Poznaniu, przy ul. Solnej 12. W swoim zaproszeniu Wielkopolski Kurator Oświaty - Elżbieta Walkowiak wyraziła wdzięczność nauczycielom za pracę i wysiłek włożony w merytoryczne przygotowanie młodzieży oraz wspieranie ich w trudnych zmaganiach konkursowych. Złożyła również podziękowania  Dyrektorom szkół za pomoc i  zaangażowanie umożliwiające sprawne i rzetelne przeprowadzenie konkursu.

Podczas uroczystości byli obecni i przemawiali Wojewoda Wielkopolski Piotr Florek i Wielkoposki Kurator Oświaty Elżbieta Walkowiak. Przygotowano także występy uczniów Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II st. im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu: Marty Gidaszewskiej na skrzypcach i Borysa Kaźmierczaka na klarnecie.

Laureaci konkursów przedmiotowych o zasięgu wojewódzkim są zwolnieni z odpowiedniej części egzaminu gimnazjalnego oraz przyjmowani w pierwszej kolejności do wybranej szkoły ponadgimnazjalnej. Na liście przyjętych do szkoły ponadgimnazjalnej kandydaci umieszczani są na pierwszych miejscach, z wpisem „laureat konkursu” w kolumnie liczba uzyskanych punktów.

s. IM.

 

 

2019 brazowe liceum perspektywy


 

Wyniki egzaminów

Newsletter - Zapisz się!
SZKOLNY QUIZ

Copyright © Filip Niedziela

 

Synergia logo 3

Kajecik Nr41 mokladka
 


 

Nasi partnerzy

 

 

© Strony internetowe w Joomla - Poznań :: SOLmedia.pl 2013