zapZ radością informujemy, że redakcja szkolnej gazetki Kajecik zajęła pierwsze miejsce w 25. Ogólnopolskim Konkursie na Gazetkę Szkolną "Nasza Gazeta". Autorami tekstów Kajecika są przede wszystkim uczniowie, którzy spotykają się na warsztatach dziennikarskich w naszej szkole. W zajęciach może uczestniczyć każdy, bez względu na ocenę z języka polskiego. Nie ma żadnych rozmów kwalifikacyjnych czy pisania „próbnych” tekstów. Uznajemy, że najważniejsze są dobre chęci, umiejętność obserwacji świata i otwarcie na współpracę z redakcją.

Większość tekstów z każdego numeru powstaje w szkole, dłuższe artykuły uczniowie mogą dokończyć w domu. Tematykę każdego numeru omawiamy w czasie warsztatów, uczniowie mogą zaproponować własne tematy. Wywiady nagrywamy najczęściej na dyktafon, następnie przygotowujemy tekst do publikacji i prosimy rozmówcę o autoryzację. Do współpracy zapraszamy również tych uczniów, którzy nie uczestniczą w warsztatach dziennikarskich. Przyłącz się do nas! Czekamy na Ciebie!

opr. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

Synergia logo 3

kalend2122

kalendarium21 22

pomoc pan1

banerzdalnaUE pion

PROMOCJA 2
 


 

1 2021
 

Nasi partnerzy

 

 

© Strony internetowe w Joomla - Poznań :: SOLmedia.pl 2013