SP1 LO1

W  dniu 4 czerwca 2013 r. odbyła się w naszej szkole II tura warsztatów z grafiki komputerowej organizowanych we współpracy z Wyższą Szkołą Komunikacji i Zarządzania oraz Indiana University Purdure University Indianapolis (IUPUI) z USA. Tym razem w warsztatach uczestniczyli uczniowie klasy I LO. Prowadzącym zajęcia był profesor Clinton Koch –  wykładowca programów grafiki komputerowej oraz tzw. nowych mediów w IUPUI. Specjalizuje się w animacji trójwymiarowej 3D i efektów specjalnych, za które otrzymał wiele nominacji i nagród dla wybitnych wykładowców.

Warsztaty rozpoczęły się pokazem dla uczniów – gościnnie brali w nich udział uczestnicy poprzednich warsztatów tj. uczniowie klasy III gimnazjum, na którym prof. Koch przedstawił animacje swoje i swoich studentów (którzy byli również obecni na zajęciach i służyli swoją pomocą naszym uczniom w trakcie pracy warsztatowej). Następnie rozpoczęła się tura warsztatowa gdzie uczniowie klasy I LO zmagali się z programem do tworzenia filmów i animacji pod kierunkiem prof. Kocha i jego studentów – tj. After Effects CC. Po zakończeniu pracy uczestnicy otrzymali odpowiednie certyfikaty potwierdzające znajomość programu.

fot. mgr Justyna Góra
opr. mgr Damian Krawczyk

{sfx url='https://plus.google.com/b/111829012202749903572/photos/111829012202749903572/albums/5885605542079390385'}

2019 brazowe liceum perspektywy


 

Wyniki egzaminów

Newsletter - Zapisz się!
SZKOLNY QUIZ

Copyright © Filip Niedziela

 

Synergia logo 3

Kajecik Nr41 mokladka
 


 

Nasi partnerzy

 

 

© Strony internetowe w Joomla - Poznań :: SOLmedia.pl 2013