srebro także dla reprezentacji Gimnazjum im. Matki Jadwigi Borzęckiej

W dniu 10.03.2014 r. rozegrany został Międzyszkolny Turniej  Piłki Siatkowej Gimnazjów Katolickich. Dość interesująca formuła zawodów przewidywała rozgrywki drużyn mieszanych (3. dziewczyny oraz 3. chłopców). Do rywalizacji przystąpiły cztery drużyny: Gimnazjum Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców, Gimnazjum Zakonu Pijarów, Gimnazjum Salezjańskie oraz Gimnazjum im. Matki Jadwigi Borzęckiej. Każda z drużyn rozegrała trzy mecze. Podczas bardzo wyrównanej i zaciętej rywalizacji wyłoniono zwycięzcę, którym okazało się być Gimnazjum Zakonu Pijarów.

O wyjątkowo wyrównanym poziomie zawodów może świadczyć fakt, iż pozostałe zespoły odniosły tyle samo zwycięstw i porażek – wobec powyższego zostały sklasyfikowane na II miejscu.

W imieniu organizatorów
dr Artur Salamon

Oto jak wydarzenie relacjonuje jeden z kibiców:

Według mnie, rywalizacja była wyrównana. Jednak momentami drużyny okazywały słabość. Pierwszy mecz reprezentacja naszej szkoły przegrała, jednak to nie zniechęciło nas do dalszej walki o miejsce na podium. Drużyny były mieszane -  chłopacy i dziewczyny, co prowadziło do integracji drużyn. W turnieju brały udział 4 drużyny, które zacięcie walczyły o pierwsze miejsce. Ostatecznie wygrała drużyna Zespołu Szkół Zakonu Pijarów. Podsumowując - gra była bardzo ciekawa, niestety uczniowie naszej szkoły nie byli w stanie obejrzeć całego turnieju. Moim zdaniem,  zajęcie drugiego miejsca jest sukcesem.

Filip Niedziela

{sfx url='https://plus.google.com/u/0/b/111829012202749903572/photos/111829012202749903572/albums/5989156049933261041'}

2019 brazowe liceum perspektywy


 

Wyniki egzaminów

Newsletter - Zapisz się!
SZKOLNY QUIZ

Copyright © Filip Niedziela

 

Synergia logo 3

Kajecik Nr41 mokladka
 


 

Nasi partnerzy

 

 

© Strony internetowe w Joomla - Poznań :: SOLmedia.pl 2013