SP1 LO1

W sobotę 8 marca 2014 r. nasza szkoła otworzyła  swoje drzwi dla wszystkich, którzy chcieli zapoznać się z placówką. Punktualnie o godzinie 10.00 Siostra Dyrektor Hanna Słodzinka Cr przywitała zebranych w holu szkoły i przedstawiła najważniejsze informacje dotyczące gimnazjum i liceum. Następnie teatr szkolny Carpe diem zaprosił wszystkich do galerii strychowej, gdzie wystawił krótką sztuk pt. „Juliusz Cezar, czyli jacy jesteśmy?...”.

Kolejnym punktem programu była gra szkolna, w której uczestnicy zbierali naklejki. Aby uzyskać ich komplet należało odwiedzić wszystkie sale z napisem „gra szkolna” i wykonać wyznaczone zadania. W bibliotece szkolnej w tramach gry obył się konkurs pt. „Poszukiwacze książek”. Każdy uczestnik musiał najpierw odszyfrować ukryty tytuł książki, a następnie odszukać ją na terenie szkoły. Aby ułatwić zadanie, każdy poszukiwacz miał przydzielonego ucznia, który pomagał trafić do ukrytej książki.

Podczas Drzwi Otwartych kandydaci mogli zwiedzić naszą szkołę, zobaczyć, co ciekawego dzieje się na lekcjach chemii czy fizyki oraz jak pracujemy na zajęciach z języków obcych. Odwiedzili bibliotekę, salę gimnastyczną i komputerową. Rodzice kandydatów mieli możliwość rozmowy z rodzicami naszych uczniów oraz absolwentami szkoły. W wolnej chwili można było usiąść w kawiarence i zjeść ciasto przygotowane przez Zespół Rodziców.

opr. mgr Joanna Pawłowska
fot. dr Krzysztof Koc

{sfx url='https://plus.google.com/u/0/b/111829012202749903572/photos/111829012202749903572/albums/5989069522054015489'}

2019 brazowe liceum perspektywy


 

Wyniki egzaminów

Newsletter - Zapisz się!
SZKOLNY QUIZ

Copyright © Filip Niedziela

 

Synergia logo 3

Kajecik Nr41 mokladka
 


 

Nasi partnerzy

 

 

© Strony internetowe w Joomla - Poznań :: SOLmedia.pl 2013