Biblioteka poleca – spotkanie autorskie

11 grudnia 2015 r. gości w naszej szkole p. Patrycja Hurlak – aktorka serialowa, ale przede wszystkim autorka książki „Nawrócona wiedźma”. Spotkanie będzie podzielone na dwie części – pierwsza część, na drugiej godzinie lekcyjnej, dla wszystkich w kaplicy klasztornej oraz druga część w sali nr 6 dla tych, którzy będą chcieli osobiście  porozmawiać z naszym Gościem. Uczniowie naszej szkoły mogli przygotować się do takiej rozmowy przez przeczytanie książki pani Patrycji Hurlak „Nawrócona wiedźma”, która jest dostępna w bibliotece.

Opr.: mgr Joanna Pawłowska


 

2018braz

Wyniki egzaminów

Newsletter - Zapisz się!
SZKOLNY QUIZ

Copyright © Filip Niedziela

 

Synergia logo 3


 

Kajecik Nr41 mokladka
 


 

Nasi partnerzy

 

 

© Strony internetowe w Joomla - Poznań :: SOLmedia.pl 2013