SP1 LO1

2 czerwca 2015 r. odbyły się w naszej szkole warsztaty Deutsch-Wagen-Tour. Uczestnicy – uczniowie, którzy uczą się języka niemieckiego – mieli okazję zdobywać wiedzę w trakcie gier zespołowych i zabawy. Do nauki języka wykorzystano popularne gry, np. memory, puzzle. Relację w języku niemieckim z tego wydarzenia można znaleźć na blogu projektu.

opr. i fot.: s. IM
zdjęcie grupowe: http://www.deutsch-wagen-tour.pl

Tłumaczenie tekstu zamieszczonego na blogu Deutsch-Wagen-Tour:

Dziś moderatorka Deutsch- Wagen- Tour odwiedziła bardzo miłą szkołę w Poznaniu. Była to szkoła katolicka: Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Matki Jadwigi Borzęckiej Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego, gdzie moderatorka spotkała się  zarówno z sympatycznymi uczniami jak i z bardzo miłą nauczycielką języka niemieckiego i Dyrekcją szkoły. Uczniowie fantastycznie uczestniczyli w lekcji Deutsch-Wegen- Tour. Było kolorowo, głośno, i wszystkim udział w lekcji sprawił wiele radości. Moderatorka - Justyna Wichłacz - serdecznie dziękuje za bardzo miłe przyjęcie.

A tak oto uczniowie podziękowali moderatorce za zajęcia:

"Bardzo dziękujemy za interesujące warsztaty. Cieszymy się, że odwiedziła Pani naszą szkołę. Warsztaty były bardzo ciekawe i bardzo nam się podobały. Mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy.  Życzymy Pani wielu sukcesów w życiu zawodowym.”

{sfx url='https://plus.google.com/u/0/b/111829012202749903572/photos/111829012202749903572/albums/posts'}

2019 brazowe liceum perspektywy


 

Wyniki egzaminów

Newsletter - Zapisz się!
SZKOLNY QUIZ

Copyright © Filip Niedziela

 

Synergia logo 3

Kajecik Nr41 mokladka
 


 

Nasi partnerzy

 

 

© Strony internetowe w Joomla - Poznań :: SOLmedia.pl 2013