SP1 LO1

I ty możesz pomóc!!!

W naszej szkole często są organizowane akcje charytatywne. Warto przypomnieć dwie z nich.  Pierwszą inicjatywą jest organizowana przez Samorząd Uczniowski „Zakręcona akcja”, w której zbieramy nakrętki, aby je później oddać do skupu i odebrać pieniądze potrzebne na leczenie chorych dzieci. Zbiera się również puste kartridże i zużyte tonery od drukarek. W naszej szkole na każdym półpiętrze są wystawione pudełka na powyżej wymienione rzeczy. Drugą akcją jest "Zaczarowany Ołówek", czyli zbiórka przedmiotów biurowych tj. bloki, kredki, ołówki i różnorakie zeszyty, które później zostaną przekazane potrzebującym dzieciom w Afryce. Nie bądź  obojętny i pomóż potrzebującym!!!

Mikołaj Konieczny

2019 brazowe liceum perspektywy


 

Wyniki egzaminów

Newsletter - Zapisz się!
SZKOLNY QUIZ

Copyright © Filip Niedziela

 

Synergia logo 3

Kajecik Nr41 mokladka
 


 

Nasi partnerzy

 

 

© Strony internetowe w Joomla - Poznań :: SOLmedia.pl 2013