SP1 LO1

W sobotę 12. Marca 2016 r.,  odbyły się kolejne Drzwi Otwarte naszej szkoły. Na odwiedzających czekały różne atrakcje, między innym konkurs pt. „Śladami Sherlocka Holmesa” przygotowany przez uczennice klasy II a – Martę Marciniak, Barbarę Łęcką i Marię Siwak, w ramach projektu edukacyjnego w gimnazjum. Konkurs miał charakter gry terenowej, podczas której uczestnicy musieli odzyskać skradzione z biblioteki książki. Odszukując kolejne, charakterystyczne dla przygód detektywa punkty oraz rozwiązując zadania, krok po kroku zbliżali się do rozwiązania zagadki. Książki zostały odnalezione, a zwycięzcy odebrali dyplomy z rąk samego Sherlocka.

Goście mieli też okazję obejrzeć humorystyczną scenkę teatralną pt. Juliusz Cezar, czyli jacy jesteśmy…”, a także spróbować swoich sił w quizie wiedzy o szkole, przygotowanym przez Piotra Michalskiego i Filipa Niedzielę. Nauczycielki matematyki dla miłośników (i nie tylko) swego przedmiotu przygotowały edukacyjne klocki Reko, które wspaniale rozwijają wyobraźnię przestrzenną. Wolontariusze z „Motylego Wolontariatu” zorganizowali dla zwiedzających warsztaty malowania motyli. Goście mogli również obejrzeć film i prezentację dotyczącą działalności wolontariatu.

            Na zwiedzających czekali również absolwenci naszej szkoły oraz rodzice, którzy przygotowali kawiarenkę serwującą domowe wypieki. Oprócz tego można było obejrzeć klasopracownie, salę gimnastyczną oraz wystawę poświęconą Światowym Dniom Młodzieży.

Opr.: mgr Joanna Pawłowska
Fot.: Sebastian Konieczny

{sfx url='https://plus.google.com/b/111829012202749903572/photos/111829012202749903572/albums/6261804116796742481'} 

2019 brazowe liceum perspektywy


 

Wyniki egzaminów

Newsletter - Zapisz się!
SZKOLNY QUIZ

Copyright © Filip Niedziela

 

Synergia logo 3

Kajecik Nr41 mokladka
 


 

Nasi partnerzy

 

 

© Strony internetowe w Joomla - Poznań :: SOLmedia.pl 2013