SP1 LO1

Akademia Nowoczesnego Patriotyzmu to jedna z największych kuźni młodzieżowych projektów społecznych i inkubator przyszłych elit! W roku szkolnym 2016/2017 ruszyła już piąta edycja tego projekt Klubu Jagiellońskiego (szczegóły na stronie www.anp.kj.org.pl). Nasza szkoła bierze w nim udział po raz pierwszy. Oprócz trzech spotkań w szkole (jedno już za nami), czekają nas trzy "zadania domowe". To one będą rywalizować o finał w Krakowie w czerwcu tego roku, a później być może o zwycięstwo. Te projekty to nakręcenie 150 sekundowego filmiku „Nowoczesny patriota w mojej okolicy”, następnie snap na temat swojej miejscowości, czyli oryginalny filmik o Poznaniu wykonany za pomocą aplikacji Snapchat.

Wreszcie trzecie zadanie to prawdziwy projekt społeczny wpływający na otaczającą nas rzeczywistość i udokumentowanie go 150 sekundowym filmikiem. O tych, którzy przejdą do  finału zdecyduje liczba odsłon na YouTubie liczona łącznie dla wszystkich trzech filmików. Jak tylko projekty naszych uczniów pojawią się na koncie szkoły na stronie Akademii Nowoczesnego Patriotyzmu, to konieczne je oglądajcie i polecajcie znajomym!
 

Opr. i zdjęcia: Jan Gładysiak

Więcej zdjęć: w galerii fotografii

2019 brazowe liceum perspektywy


 

Wyniki egzaminów

Newsletter - Zapisz się!
SZKOLNY QUIZ

Copyright © Filip Niedziela

 

Synergia logo 3

Kajecik Nr41 mokladka
 


 

Nasi partnerzy

 

 

© Strony internetowe w Joomla - Poznań :: SOLmedia.pl 2013