SP1 LO1

W piątkowy poranek zebraliśmy się w kaplicy klasztornej, aby podziękować Zmartwychwstałemu za kończący się rok szkolny na Mszy Świętej sprawowanej przez księdza Grzegorza Zahorę COr. Następnie Siostra Dyrektor wraz z wychowawczyniami klas trzecich – p. Moniką Koc i p. Karoliną Szantyka – Pawlak wręczyła świadectwa ukończenia gimnazjum oraz świadectwa z wyróżnieniem, które otrzymali uczniowie gimnazjum i liceum. Natomiast nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce wręczył przedstawiciel Zespołu Rodziców. Kolejnym punktem programu było wręczenie nagród w konkursie recytatorskim poezji ks. Jana Twardowskiego oraz brawurowa recytacja zwyciężczyni konkursu – Marty Kaczmarek.

Następnie p. Joanna Pawłowska wręczyła podziękowania uczennicom klasy I liceum – Marii Czajkowskiej i Marii Króliczak za całoroczną pomoc w bibliotece szkolnej. Nagrody i dyplomy otrzymały również: Barbara Kobisz z klasy II a gimnazjum i Maria Króliczak z klasy I liceum za aktywne czytelnictwo. Kolejne nagrody wręczyła p. Agnieszka Kuźma zwycięzcom konkursu literackiego „Brałeś z życia tyle lat”. Pierwsze miejsce zajęła Julia Stiller z klasy II b. Jej wiersz, w oryginalnej interpretacji, przedstawiła Helena Tylkowska.

Ostatnim punktem tego dnia było pożegnanie absolwentów gimnazjum. Najpierw Barbara Kobisz w imieniu Samorządu Uczniowskiego podziękowała koleżankom i kolegom za trzy lata spędzone w murach naszej szkoły. Następnie uczniowie klas trzecich pożegnali się z nauczycielami, przypominając wszystkim początki ich funkcjonowania w szkole. Na zakończenie swoich wychowanków pożegnały Wychowawczynie.

Opr.: mgr Joanna Pawłowska
Fot.: dr Krzysztof Koc, dr Artur Salamon

2019 brazowe liceum perspektywy


 

Wyniki egzaminów

Newsletter - Zapisz się!
SZKOLNY QUIZ

Copyright © Filip Niedziela

 

Synergia logo 3

Kajecik Nr41 mokladka
 


 

Nasi partnerzy

 

 

© Strony internetowe w Joomla - Poznań :: SOLmedia.pl 2013