SP1 LO1

W poszukiwaniu ptaków…

7 marca Szkolne Koło Przyrodnicze pod opieką Pani Moniki Zarębskiej wybrało się do Parku Wilsona. Pojechaliśmy tam w ramach zadania ze Szkolnej Ligi Wolontariackiej, które polegało na sfotografowaniu 10 różnych gatunków ptaków. Wybraliśmy Park Wilsona, ponieważ wokół naszej szkoły jest  niewiele ptaków oprócz wróbli i kawek. Uzbrojeni w dwie lornetki i aparat fotograficzny wyruszyliśmy tramwajem do parku. Mimo dosyć pochmurnej pogody i zimnego wiatru, udało nam się znaleźć całkiem dużo ptaków,

a zdjęcia wyszły nawet nieźle. Spotkaliśmy między innymi sroki, gołębie, mewy, kosy, kawki, sikorki i wróble. Wszystkim bardzo podobał się ten miły spacer w parku, był on zdecydowanie świetną odskocznią od siedzenia w klasie. Gorąco zachęcam wszystkich do dołączenia do naszego Koła Przyrodniczego!

 

 Anna Sosnowska z klasy 8

2019 brazowe liceum perspektywy


 

Wyniki egzaminów

Newsletter - Zapisz się!
SZKOLNY QUIZ

Copyright © Filip Niedziela

 

Synergia logo 3

Kajecik Nr41 mokladka
 


 

Nasi partnerzy

 

 

© Strony internetowe w Joomla - Poznań :: SOLmedia.pl 2013