20200110 182543

Serce wzbiera ogromną radością z powodu licznego udziału w naszym szkolnym, rodzinnym kolędowaniu w dniu 10 stycznia 2020 roku. Obecnych było ponad 100 osób! Cieszy fakt, że to było spotkanie międzypokoleniowe: dziadkowie, rodzice, dzieci - te starsze i najmłodsze... To było po prostu piękne! Zespół Rodziców zatroszczył się wspaniale o śpiewniki z kolędami dla wszystkich, o świąteczne stoły, które się aż uginały od specjałów. Wyjątkowy klimat uczyniły wszystkie rekwizyty przyniesione do stworzenia niepowtarzalnej scenerii - jak to określiły Panie z Zespołu Muzycznego - naszego szkolnego salonu, w którym każdy mógł znaleźć dla siebie miejsce:

czy to na ławce, krześle, czy wygodnej poduszeczce, w bujanym fotelu, albo na stojąco. Wśród nich znalazły się koniki na biegunach, pluszowe misie, kocyki i poduszki a nawet kominek. Było trochę ciasno, ale klimatycznie - niepowtarzalna okazja do wspólnych rozmów i integracji dla całej naszej szkolnej społeczności. Za ten klimat, który udało nam się razem stworzyć – serdecznie dziękuję członkom Zespołu Muzycznego, Zespołu Rodziców i Wszystkim Państwu! Niech Dziecię Jezus błogosławi nam wszystkim!

s. Ewa Bernadeta Knopik CR

Fot.: T. Bielat

 

Synergia logo 3

kalend2122

kalendarium21 22

pomoc pan1

banerzdalnaUE pion

PROMOCJA 2
 


 

1 2021
 

Nasi partnerzy

 

 

© Strony internetowe w Joomla - Poznań :: SOLmedia.pl 2013