Szanowni Państwo!

W związku z zaistniałą sytuacją wystąpienia zachorowań na SARS-CoV-2 na terenie Poznania, działając na podstawie § 18 ust 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz.U. 2003 nr 6, poz. 69), który brzmi: „Dyrektor za zgodą organu prowadzącego może zawiesić zajęcia na czas oznaczony, jeżeli (…) wystąpiły na danym terenie zdarzenia, które mogą zagrozić zdrowiu uczniów”;

oraz rekomendacji Wydziału Oświaty Urzędu Miasta Poznania i Kuratorium Oświaty w Poznaniu dla dyrektorów przedszkoli, szkół i placówek oświatowych, po uzgodnieniu z organem prowadzącym, podejmuję decyzję o zawieszeniu zajęć w szkole na okres dwóch tygodni, tj. od 11.03.2020 r. do 24.03.2020 r.

Jednocześnie informuję, że na ile to będzie możliwe, uczniowie wraz z nauczycielami będą pracowali online. Zostaną także przesłane materiały do samodzielnego wykonania zadań, które uczniowie będą zobowiązani odesłać nauczycielowi do oceny. Szczegółowe zasady nauczyciele określą za pośrednictwem komunikatora Librus. Rodzice są proszeni o systematyczne sprawdzanie informacji w komunikatorze.

Wszelkie komunikaty umieszczane będą na stronie internetowej szkoły lub przekazywane za pośrednictwem dziennika elektronicznego Librus.

Bardzo proszę Państwa o dopilnowanie, by Dzieci pozostały w tym czasie w domach, unikając niepotrzebnych okazji do kontaktu z innymi osobami. W przypadku wystąpienia zarażenia koronawirusem prosimy o poinformowanie szkoły.

Przydatne informacje można znaleźć w następujących miejscach:

https://www.gov.pl/web/zdrowie/co-musisz-wiedziec-o-koronawirusie

https://www.gov.pl/web/koronawirus

https://gis.gov.pl/aktualnosci/apel-glownego-inspektora-sanitarnego-w-zwiazku-z-wystepowaniem-koronawirusa-w-polsce/

https://gis.gov.pl/kategoria/aktualnosci/

Informuję również, że w tym okresie odwołane są Drzwi Otwarte i  wszelkie spotkania dla Rodziców. Sekretariat szkoły będzie funkcjonował od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 – 12.00. W tym czasie możliwy będzie również kontakt telefoniczny.

s. Ewa Knopik CR

Dyrektor Szkoły

2019 brazowe liceum perspektywy


 

Wyniki egzaminów

Newsletter - Zapisz się!
SZKOLNY QUIZ

Copyright © Filip Niedziela

 

Synergia logo 3


 

Kajecik Nr41 mokladka
 


 

Nasi partnerzy

 

 

© Strony internetowe w Joomla - Poznań :: SOLmedia.pl 2013