Kadra

DYREKTOR SZKOŁY
mgr Ewa Knopik CR
   
   
   
NAUCZYCIEL JĘZYKA POLSKIEGO
dr Krzysztof Koc
   
   
 
NAUCZYCIEL JĘZYKA POLSKIEGO
i wychowania do życia w rodzinie
mgr Monika Koc
   
   
NAUCZYCIEL RELIGII
ks. Grzegorz Zahora COr
   
   
 
NAUCZYCIEL JĘZYKA POLSKIEGO
lic. Ewelina Hoffa
   
   
NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO
mgr Karolina Szantyka-Pawlak
   
   
 
NAUCZYCIEL JĘZYKA ŁACIŃSKIEGO
I RETORYKI
dr Barbara Chielewska-Brzostowska
   
   
NAUCZYCIEL JĘZYKA NIEMIECKIEGO
dr Kamila Torzewska-Nowak
   
   
 
NAUCZYCIEL JĘZYKA NIEMIECKIEGO
mgr Izabela Piontek
   
   
NAUCZYCIEL JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO
 
   
   
 
NAUCZYCIEL JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO
mgr Monika Szajbel
   
   
NAUCZYCIEL
HISTORII I WOS
mgr Maciej Topolewski
   
   
 
NAUCZYCIEL RELIGII
mgr Katarzyna Barczak
   
   

 

Kadra (2)

NAUCZYCIEL
MATEMATYKI

i WYCHOWANIA
DO ŻYCIA
W RODZINIE

mgr Małgorzata Krych

   
   
 
NAUCZYCIEL MATEMATYKI
mgr Justyna Nowak
   
   

NAUCZYCIEL FIZYKI
mgr Alina Piwowarczyk


artykuły

   
   
 

NAUCZYCIEL FIZYKI
mgr Aleksandra Ptaszkiewicz CR

   
   
NAUCZYCIEL BIOLOGII
mgr Monika Zarębska
   
   
 
NAUCZYCIEL INFORMATYKI
mgr Jarogniew Mikołajczak
   
   
NAUCZYCIEL CHEMII
mgr Joanna Urbaniak
   
   
 
NAUCZYCIEL FILOZOFII
dr Przemysław Strzyżyński
   
   
NAUCZYCIEL GEOGRAFII
i PODSTAW PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

mgr Magdalena Kuk-Jędrzejczak
   
   
 
NAUCZYCIEL GEOGRAFII
i EKONOMMI w PRAKTYCE
mgr Marlena Kegel
   
   

 

Kadra (3)

NAUCZYCIEL PLASTYKI,
i zajęć artystycznych

mgr NORBERT BROMMER

   
   
 
NAUCZYCIEL TECHNIKI
mgr Elżbieta Dorna
   
   
NAUCZYCIEL MUZYKI
mgr Marta Nowak
   
   
 
NAUCZYCIEL BIBLIOTEKARZ
mgr Joanna Pawłowska
   
   
NAUCZYCIEL WYCHOWANIA FIZYCZNEGO
dr Artur Salamon
   
   
 
NAUCZYCIEL WYCHOWANIA FIZYCZNEGO
i EDUKACJI DLA BEZPIECZEŃSTWA
mgr Tomasz Śnieguła
   
   
PIELĘGNIARKA
mgr Maria Nowak
   
   
 
PEDAGOG,TERAPEUTA
mgr Agnieszka Wojtkowiak-Urbaniak
   
   

 

Kadra (4)

SEKRETARKA
Maria Bernadeta Majchrzak CR
   
   
 
KSIĘGOWA
NAUCZYCIEL INFORMATYKI
mgr Iwona Stasik CR
   
   
   
REFERENT DS. ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZYCH
Joanna Effert
   
   
 
REFERENT DS. ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZYCH
Tomasza Kamińska CR
   
   
PRACOWNIK OBSŁUGI
Danuta Trachmann
   
   
 
PRACOWNIK OBSŁUGI
Barbara Angres
   
   
KONSERWATOR BUDYNKU,
OGRODNIK

Dariusz Gruszka
   
   
   

 


 

Wyniki egzaminów

Newsletter - Zapisz się!




SZKOLNY QUIZ

Copyright © Filip Niedziela

 

 


 


 


 


 

 

Nasi partnerzy

 

 

© Strony internetowe w Joomla - Poznań :: SOLmedia.pl 2013