Kolędowanie z ks. Abpem Stanisławem Gądeckim, 16.01.2017

Jak co roku, 16 stycznia 2017 na zaproszenie ks. Abpa Stanisława Gądeckiego spotkaliśmy się w gronie przedstawicieli szkół katolickich naszej diecezji  w Pałacu Arcybiskupim na Ostrowie Tumskim. Ks. Abp Stanisław Gądecki życzył, aby szkoły nasze dobrze kształciły umysły dzieci i młodzieży - bo światły umysł jest potrzebny by służyć społeczeństwu, jak również przekazywały wiarę, która daje motywację do działania aby zmieniać świat na lepsze. Pośród radosnego śpiewu kolęd, gwaru składanych życzeń i łamania opłatkiem nie zabrakło serdecznych spotkań, wymiany doświadczeń i dzielenia świątecznego stołu. Ks. Arcybiskup prosił o przekazanie swoich życzeń wraz z duszpasterskim błogosławieństwem wszystkim rodzinom uczniów, siostrom, nauczycielom i pracownikom naszej szkoły.

Opr. i zdjęcia: s. IM

SlideshowFx Copyright © 2010 www.OopsTouch.com