pedpsych1

 

 

sekret

Drodzy Rodzice Uczniów Szkoły Podstawowej!

Zgodnie z decyzją władz państwowych, od dzisiaj, tj. od 19 października 2020 r. do szkoły uczęszczać będą tylko uczniowie szkoły podstawowej. W związku z tym w naszej szkole będzie przebywało maksymalnie tylko 29 uczniów. Chciałabym wykorzystać ten atut - dlatego na ten czas, gdy będzie nas w szkole tak niewiele, przyporządkowałam uczniów do innych sal lekcyjnych - po to, żeby zwiększyć dystans między uczniami.  Poniżej przedstawię Państwu zmiany w organizacji pracy, przewidziane na czas nieobecności w szkole uczniów liceum ( czyli na czas, w którym Poznań będzie się znajdował w czerwonej strefie):

Czytaj więcej: Komunikat 1, 19.10.2020

Szanowni Rodzice Uczniów Liceum!

W związku z wprowadzeniem w Poznaniu strefy czerwonej i decyzją władz państwowych o przejściu na nauczanie zdalne w szkołach średnich - przesyłam w załączeniu zasady nauczania zdalnego obowiązujące w naszej szkole. Jeśli ktoś z Państwa potrzebowałby na czas trwania nauki zdalnej laptop dla swojego dziecka - proszę o kontakt z sekretariatem. W miarę naszych możliwości postaramy się pomóc.
Troska o życie i zdrowie nas wszystkich jest najważniejsza. Dlatego gorąco proszę, aby Państwa dzieci ograniczyły w tym trudnym czasie wzajemne kontakty do niezbędnego minimum.

Czytaj więcej: Komunikat 2, 19.10.2020

Szanowni Państwo!

15 października kończy się w naszej szkole okres edukacji zdalnej. Zgodnie z wytycznymi Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej - od 16 października szkoła wznawia zajęcia w trybie stacjonarnym. 
W związku z tym, że w Dniu Edukacji Narodowej - lekcje odbywały się zgodnie z planem, piątek 16 października 2020 jest dniem dodatkowo wolnym od zajęć lekcyjnych - na podstawie Rozporządzenia MEN o organizacji roku szkolnego.

Czytaj więcej: Komunikat, 15.10.2020

Nasza szkoła uczestniczy w projekcie realizowanym przez Miasto Poznań, Zdalna Szkoła+. Projekt jest  dofinansowany z Funduszy Europejskich. Celem projektu jest wsparcie placówek edukacyjnych w realizacji zajęć zdalnych poprzez zakup laptopów z oprogramowaniem oraz słuchawek. 

Efektem zrealizowanych zadań objętych projektem będzie udostępnienie nauczycielom i uczniom narzędzi do realizowania nauczania w trybie zdalnym. Zespół Szkół Sióstr Zmartwychwstanek w Poznaniu otrzymał 2 takie zestawy do nauczania zdalnego.

Czytaj więcej: Zdalna Szkoła+ projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich, 14.10.2020

Drodzy Rodzice!

Dzisiaj otrzymałam  informację, że jedna z naszych najstarszych Sióstr, przebywająca od wczorajszego wieczora w szpitalu, otrzymała pozytywny wynik testu na koronawirusa. W porozumieniu z Organem Prowadzącym i po konsultacji z  Wojewódzką  Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Poznaniu, uzyskaliśmy zgodę na przejście całej społeczności szkolnej na nauczanie zdalne od dnia 07.10.2020 do dnia 15.10.2020.

Czytaj więcej: Komunikat, 6.10.2020

DODATKOWE PROCEDURY PROFILAKTYCZNE OBOWIĄZUJĄCE
OD 1 WRZEŚNIA 2020 r.

Oprócz ogólnie obowiązujących  przepisów  zawartych w Wytycznych MEN, MZ i GIS

od 1 września 2020 r. w szkole obowiązywać będą dodatkowe procedury profilaktyczne:

Czytaj więcej: Procedury profilaktyczne szkoły, 01.09.2020

       POD3         POD4

Strona 1 z 2

lieum braz


 


 

Wyniki egzaminów

Newsletter - Zapisz się!
SZKOLNY QUIZ

Copyright © Filip Niedziela

 

Synergia logo 3

PROMOCJA 2
 

pomoc pan1

banerzdalnaUE pion

1 2021
 


 

Nasi partnerzy

 

 

© Strony internetowe w Joomla - Poznań :: SOLmedia.pl 2013