IMG 20200913 110405 113 września 2020 roku na Wioślarskich Mistrzostwach Polski w Kruszwicy uczeń naszej szkoły, Bartosz Piontek z klasy 8, zdobył złoty medal i tytuł Mistrza Polski Młodzików w kategorii czwórek podwójnych chłopców płynąc w barwach Klubu Wioślarskiego z roku 1904 w Poznaniu. Gratulujemy!

dyplomyMiło nam poinformować, że uczennice naszego liceum - Katarzyna i Magdalena - zostały finalistkami VII edycji konkursu CULTURIADA w kategorii Test wiedzy o krajach hiszpańskojęzycznych. Gratulujemy!

olimpiada pedagogicznaZ radością informujemy, że Maria, uczennica II klasy naszego liceum, została zwyciężczynią 2. Ogólnopolskiej Olimpiady Pedagogicznej: edukacja - wychowanie - pomoc. Finał odbył się 12 czerwca 2019 r., o godz. 10.00, na Wydziale Studiów Edukacyjnych im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Serdecznie Gratulujemy!

Ogólnopolska Olimpiada Pedagogiczna EDUKACJA – WYCHOWANIE – POMOC ma na celu propagowanie wśród młodzieży aktualnej wiedzy z zakresu pedagogiki oraz zachęcanie do podejmowania działań pomocowych na rzecz osób z ich najbliższego otoczenia. Intencją przyświecającą temu przedsięwzięciu jest popularyzowanie myśli pedagogicznej w codziennym życiu młodzieży i wspieranie ich działań

Czytaj więcej: Pierwsze Miejsce Marysi w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Pedagogicznej, 12.06.2019

zapZ radością informujemy, że redakcja szkolnej gazetki Kajecik zajęła pierwsze miejsce w 25. Ogólnopolskim Konkursie na Gazetkę Szkolną "Nasza Gazeta". Autorami tekstów Kajecika są przede wszystkim uczniowie, którzy spotykają się na warsztatach dziennikarskich w naszej szkole. W zajęciach może uczestniczyć każdy, bez względu na ocenę z języka polskiego. Nie ma żadnych rozmów kwalifikacyjnych czy pisania „próbnych” tekstów. Uznajemy, że najważniejsze są dobre chęci, umiejętność obserwacji świata i otwarcie na współpracę z redakcją.

Czytaj więcej: ZŁOTO w Finale 25. Ogólnopolskiego Konkursu na Gazetkę Szkolną, 23.05.2019

Dnia 8.4.2017 odbył się drugi etap konkursu dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych  z zakresu języka niemieckiego pt: „Język niemiecki w Poznaniu” . Konkurs był zorganizowany przez Instytut Filologii Germańskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Etap szkolny wygrała Maria Ireland z klasy III liceum. Drugi etap konkursu miał miejsce w Instytucie Filologii Germańskiej UAM. Uczennicę do konkursu przygotowała nauczycielka języka niemieckiego – dr Kamila Torzewska-Nowak.  Marysia Ireland z klasy III LO otrzymała za udział w etapie półfinałowym pamiątkowy dyplom i nagrody. Półfinalistce serdecznie gratulujemy!

1) Jan Seeliger z klasy III B uzyskał tytuł Laureata Wojewódzkiego Konkursu z Języka Niemieckiego dla uczniów gimnazjów.

2) Daria Uzarewicz z klasy III A i Liliana Saadi z klasy III B zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego
Konkursu z Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjów.

Etap ten odbędzie 11 marca 2017r.

Serdecznie Gratulujemy!

 

 

Jan Seeliger z klasy III B zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego Gimnazjalnego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego. Etap ten odbędzie 17 lutego 2017r. Gratulujemy !

 

Strona 1 z 5

 

Synergia logo 3

kalend2122

kalendarium21 22

pomoc pan1

banerzdalnaUE pion

PROMOCJA 2
 


 

1 2021
 

Nasi partnerzy

 

 

© Strony internetowe w Joomla - Poznań :: SOLmedia.pl 2013