Dnia 8.4.2017 odbył się drugi etap konkursu dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych  z zakresu języka niemieckiego pt: „Język niemiecki w Poznaniu” . Konkurs był zorganizowany przez Instytut Filologii Germańskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Etap szkolny wygrała Maria Ireland z klasy III liceum. Drugi etap konkursu miał miejsce w Instytucie Filologii Germańskiej UAM. Uczennicę do konkursu przygotowała nauczycielka języka niemieckiego – dr Kamila Torzewska-Nowak.  Marysia Ireland z klasy III LO otrzymała za udział w etapie półfinałowym pamiątkowy dyplom i nagrody. Półfinalistce serdecznie gratulujemy!

1) Jan Seeliger z klasy III B uzyskał tytuł Laureata Wojewódzkiego Konkursu z Języka Niemieckiego dla uczniów gimnazjów.

2) Daria Uzarewicz z klasy III A i Liliana Saadi z klasy III B zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego
Konkursu z Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjów.

Etap ten odbędzie 11 marca 2017r.

Serdecznie Gratulujemy!

 

 

Jan Seeliger z klasy III B zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego Gimnazjalnego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego. Etap ten odbędzie 17 lutego 2017r. Gratulujemy !

 

30 listopada 2016 r. o godz. 1030 w Sali Sesyjnej Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu, Piotr Michalski - maturzysta, odebrał dyplom stypendysty Prezesa Rady Ministrów. Serdecznie gratulujemy!

 

Wykaz uczniów zakwalifikowanych do etapów rejonowych
Wojewódzkich Gimnazjalnych Konkursów Przedmiotowych
w roku szkolnym 2016/2017

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Konkurs

Jan Seeliger

III B

J. niemieckiego

Daria Uzarewicz

Liliana Saadi

III A

III B

J. angielskiego

J. angielskiego

Krzysztof Jadczak

III B

Matematyczny

 

Dnia 8.4.2106 odbył się drugi etap konkursu dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych  z zakresu języka niemieckiego pt: „Język niemiecki w Poznaniu” . Konkurs był zorganizowany przez Instytut Filologii Germańskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Etap szkolny wygrali Maria Ireland oraz Kajetan Andrzejczak – oboje  z klasy II liceum.

Po drugim etapie konkursu, jaki miał miejsce w Instytucie Filologii Germańskiej UAM  została wyłoniona najlepsza dziesiątka i  zarówno Marysia jak i Kajetan zakwalifikowali się do kolejnego- finałowego etapu konkursu. Uczniów do konkursu przygotowała nauczycielka języka niemieckiego – dr Kamila Torzewska-Nowak. Marysia i Kajetan otrzymali za udział w etapie finałowym pamiątkowe dyplomy i nagrody.

Finalistom serdecznie gratulujemy!

Opr.: Kamila Torzewska-Nowak

13 lutego 2016 r. Marta Kaczmarek zdobyła brązowy medal w OTWARTYCH MISTRZOSTWACH WIELKOPOLSKI KARATE WKF, w kategorii KUMITE DZ.2001 - 2000, które odbyły się w Murowanej Goślinie. Serdecznie gratulujemy!

Opr. i fot..: s. IM

Czytaj więcej: Brąz dla MARTY..., 13.02.2016

Strona 1 z 5


 

Wyniki egzaminów

Newsletter - Zapisz się!
SZKOLNY QUIZ

Copyright © Filip Niedziela

 


 


 


 

Nasi partnerzy

 

 

© Strony internetowe w Joomla - Poznań :: SOLmedia.pl 2013