SP2021 LO2022

W piątek, 26 czerwca 2015 r. zebraliśmy się w kaplicy klasztornej na uroczystości zakończenia roku szkolnego. W ramach przygotowań do Mszy Świętej p. Tomasz Cofta poprowadził szkołę śpiewu, aby wszyscy mogli chwalić Pana Boga podczas Eucharystii, którą celebrował o. Albin Łyda OFM. Po Mszy Siostra Dyrektor, wraz wychowawczyniami klas trzecich – p. Agnieszką Kuźmą i p. Justyną Nowak, wręczyła świadectwa ukończenia gimnazjum. Następnie zostały rozdane świadectwa dla uczniów, którzy mijający rok ukończyli z wyróżnieniem. Siostra Dyrektor wręczyła świadectwa, a przedstawiciele Zespołu Rodziców – nagrody dla wyróżnionych uczniów.

Natomiast p. Kamila Torzewska – Nowak oraz p. Tomasz Śnieguła wręczyli zaświadczenia i podziękowania dla naszych młodych wolontariuszy, którzy aktywnie działali w „Motylim Wolontariacie” i „Szkolnym Kole CARITAS”. Kolejnym punktem programu były pożegnania. Najpierw Marta Marciniak, w imieniu Samorządu Szkoły, pożegnała uczniów klasy trzeciej gimnazjum, dziękując im za obecność w murach naszej szkoły i życząc powodzenia w nowych placówkach. Następnie uczniowie klasy III a podziękowali, za trud włożony w wychowanie i radość ze spędzonych wspólnie chwil, wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły. Na zakończenie Siostra Dyrektor podziękowała za współpracę nauczycielom, którzy w tym roku kończą pracę w naszej szkole. Po wakacjach nie zobaczymy się już z: s. Rafaelą Kazyaka, p. Justyną Górą, p. Martą Kaźmierczak, p. Krzysztofem Teklikiem, p. Tomaszem Coftą oraz o. Albinem Łydą OFM.

Opr.: mgr Joanna Pawłowska
Fot.: mgr Damian Krawczyk

 

Synergia logo 3

kalend2122

kalendarium21 22

pomoc pan1

banerzdalnaUE pion

PROMOCJA 2
 


 

1 2021
 

Nasi partnerzy

 

 

© Strony internetowe w Joomla - Poznań :: SOLmedia.pl 2013