MG 5981

W dniach 17-19 grudnia 2019 r. odbywa się Szkolny Jarmark Świąteczny. Każda klasa przygotowuje wieniec adwentowy, kalendarz adwentowy, świąteczny stragan z wypiekami i przekąskami. Jarmark połączony jest z wystawą prac utalentowanych uczniów naszej szkoły na straganach klasowych np. bombek, obrazów, figurek, ręcznie wykonanej biżuterii. Dochód ze sprzedaży wypieków, ozdób itd. będzie przeznaczony na cel charytatywny.

Quiz wiedzy o tradycjach i zwyczajach Bożonarodzeniowych w różnych częściach świata miał miejsce w dniu 18 grudnia o godz. 10:25, w holu szkolnym. Każda klasa delegowała dwóch uczniów do udziału w quizie. Jak co roku, oczekiwanie na Święta Bożego Narodzenia, pełne entuzjazmu i radości, zakończyło się w piątek - spotkaniami klasowymi przygotowującymi do świętowania w  rodzinach oraz bożonarodzeniową refleksją liturgiczną i wspólnym kolędowaniem.

Opr. i fot.: s. IM